Strona główna
Aktualności
Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026 klas 4-7
Kolejny rok szkolny oficjalnie przeszedł do historii.
W naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie dla klas 4-7, które było doskonałą okazją do podsumowania minionych miesięcy pełnych wyzwań i wytężonej pracy. Dzisiejszy apel pokazał, jak wspaniałą, zdolną i ambitną mamy młodzież.
Tytuł - Najlepszy z Najlepszych SP 1 - powędrował do Kuby Jurewicza z klasy 7a, który jest finalistą Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego. Swoją postawą i zaangażowaniem Kuba udowodnił, że chcieć to móc.
Na środek sali dumnie wystąpili również wyróżnieni uczniowie poszczególnych klas, którzy ciężko pracowali na swój sukces.
Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy osiągnęli średnią 5.0 i powyżej oraz otrzymali bardzo dobrą lub wzorową ocenę z zachowania.
Należy również wspomnieć
o naszych szachistach, których osiągnięcia zostały na uroczystości docenione.
Wielkie brawa dla wszystkich
za ten rok szk
Świetliczaki czytają... etykiety
W świetlicy szkolnej Uczennice i Uczniowie przyglądali się składom produktów spożywczych i dyskutowali o nich. Zajęcia odbyły się w ramach projektu edukacyjnego "Bezpiecznie i zdrowo z małpką Iwoną".
Szczególną uwagę dzieci zwracały na to, czy wśród składników, z których przygotowane zostały produkty poddane analizie, znajduje się olej palmowy / utwardzony. Właśnie ten rodzaj tłuszczu zawierały słodycze, po zjedzeniu których zwierzęta - bohaterowie kolejnej opowieści małpki Iwony, zaczęły uskarżać się na dolegliwości.
Dzisiaj jest
Piątek 26.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych