• Sukcesy szkoły i uczniów


        • Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych
          organizowanych przez Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty.

          język angielski (finalista) - Jędrzej Gieryga z kl. 8c
          język niemiecki (finalista) - Mikołaj Rajkiewicz z kl. 8d
          matematyka (laureaci) - Aleksandra Cyga z kl. 8c, Szymon Trochimczuk z kl. 7c
          matematyka (finalista) - Bartosz Różański z kl. 8c
          geografia (laureat) - Maciej Karbowski z kl. 8d
          geografia (finalista) - Hubert Świercz z kl. 8a


          Antonina Wiśniewska

          I miejsce wraz z grupą Destination Roses
          w Ogólnopolskim Turnieju Solistów, Duetów i Mini Formacji Mistrz Tańca

          (19.06.2021 Wicko)


          Maja Grabowska

          III miejsce wśród dziewcząt z klas III
          w VII Turnieju Finałowym ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez szachy w szkole”

          (17.06.2021 Warszawa)


          Michalina Trochimczuk

          srebrny medal w biegu na 60 m w kategorii U12 w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego
          VI miejsce na średnim dystansie 600 m (debiut)

          (13.06.2021 Olecko)


          Milena Trochimczuk

          IV miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego

          (13.06.2021 Olecko)


          Nikodem Sowa

          I miejsce i złoty medal w kat. do 50kg w Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Judo

          (12.06.2021 Szubin)


          Oliwier Wojdon

          brązowy medal na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Jantar w Elblągu w kategorii 10-11 G

          (Elbląg)


          Szymon Trochimnczuk

          II miejsce w Memoriale Mistrza Czesława Błaszczaka w grupie Open C do lat 16
          (
          Szymon zyskał 90 oczek elo oraz zrobił pół normy na I kategorię szachową)

          (4 - 6.06.2021r.  Wrocław)


          Michalina Szostak

          II miejsce i srebrny medal na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego JANTAR w Elblągu w kat. 10-11 G

          (6.06.2021 Elbląg)


          Jan Sztandera

          I miejsce i złoty medal w kat. 8-9 G5T w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego w Elblągu

          (6.06.2021 Elbląg)


          Krzysztof Szostak

          I miejsce i złoty medal w kat. 10-11 E w Turnieju Tańca Towarzyskiego w Sierpcu

          (30.05.2021 Sierpc)


          Nikola Kadłubowska

          II miejsce wraz z grupą CADMANS MINI
           w V Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych "Nadmorskie Rytmy" w Łebie

          (29.05.2021 Łeba)


          Michalina Trochimczuk

          5 złotych medali w Finale Miejskch V Elbląskich Czwartków Lekkoatletycznych
          w biegu na 60m, 300m, 600m,
          skoku w dal oraz w skoku wzwyż.

          (31.05.2021 Elbląg)


          Filip Poręba

          III miejsce w zawodach INTERNATIONAL JUDO BALTIC CUP 2021

          (29 - 30.05.2021 Gdynia)


          Antonina Wiśniewska

          III miejsce wraz z grupą Destination Roses w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nadmorskie Rytmy w Łebie

          (29.05.2021 Łeba)


          Nikodem Sowa

          srebrny medal w zawodach JUDO BALTIC CAP 2021 w Gdyni

          (28.05.2021 Gdynia)


          Alicja Kierul 

          II miejsce w V Wiosennym Turnieju Szachowym UKS SKOCZEK Elbląg i SP1

          (25 - 27.05.2021 SP1 Elbląg)


          Nikodem Sowa

          II miejsce oraz srebrny medal w zawodach JUDO CAP 2021
          (23.05.2021 Gdańsk)


          Filip Poręba

          I miejsce w zawodach JUDO CUP 2K21

          (23.05.2021 Gdańsk)


          Maja Grzegółkowska

          I miejsce w tańcu klasycznym wraz z zespołem podczas konkursu online Milano Dance Competition
          reprezentując Polskę i Akademię Sztuki Baletowej w Elblągu.

          (16.05.2021 Mediolan online)


          Wiktoria Szałachowska

          zdobyła tytuł wicemistrzyń w duecie oraz mistrzostwo w formacji 
          w IV Mistrzostwach Polski Cheerleaders.


          Szymon Trochimczuk

          I miejsce w turnieju szachowym dla klas 7 - 8 zorganizowanym przez I LO w Elblągu. 
          Zawodnicy grali na platformie Lichess. Szymon uzyskał wynik 5p./5.

          (14.05.2021 Elbląg)


          Nikodem Sowa

          srebrny medal w kategorii do 50kg w Turnieju Same Judo Cup 5 w Markach

          (8.05.2021 Marki)


          Krzysztof Kulma

          srebrny medal na K4 (4 zawodników w kajaku) oraz 8 miejsce w K1 na 45 zawodników w kategorii młodzik
          w Otwartych Regatach im. Wojciecha Skrzypczyńskiego

          (Poznań)


          Szymon Trochimczuk

          I miejsce w Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Kętrzyna
          (24.04.2021)

          II miejsce w kategorii do 18 lat w Turnieju o Puchar Dyrektora SP1 w Kętrzynie 
          (18.04.2021)

          IV miejsce w całym turnieju, spośród 50 zawodników.

          Oba turnieje Szymon zagrał online na platformie chess.com.


          Nikola Traczyk (8 b) oraz Maciej Jędrzejewski (7 b)

           III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie przedmiotowym z fizyki

          (19.04.2021)


          Tymon Hryniewicz

          brązowy medal w biegu na dystansie 1000m
          w ogólnopolskich zawodach rankingowych w short tracku (łyżwiarstwo szybkie na krótkim torze) w Gdańsku.

          (19-20.03.2021 Gdańsk)

          W klasyfikacji wielobojowej (za trzy dyscypliny) zajął czwarte miejsce.

          W klasyfikacji generalnej w kategorii Junior D
          po zakończonym sezonie 2020/2021 również zajął czwarte miejsce w Polsce.


          Hanna Ciszewska

          II miejsce w swojej kategorii wagowej w zawodach IKIZAMA JUDO CUP IV 

          (14.03.2021 Piaseczno)


          Filip Poręba

          III miejsce w zawodach judo - IKAZAMA CUP IV

          (14.03.2021 Piaseczno)


          Tymon Hryniewicz

          srebrny medal na dystansie 1000m
          brązowy medal na dystansie 777m
          IV miejsce w klasyfikacji wielobojowej za trzy dyscypliny
          w Ogólnopolskich zawodach rankingowych w short track w Opolu (łyżwiarstwo szybkie na krótkim torze)

          (30-31.01.2021)


          Maja Grzegółkowska

          II miejsce solo w tańcu klasycznym (reprezentując Akademię Sztuki Baletowej w Elblągu)
          w Międzynarodowym Konkursie GRAND PRIX 2020 

          (Łotwa)


           Gabriel i Tymon Tocha

          II miejsce 
          w Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Kaszub Cup 

          (16.01.2021)


           Oliwier Wojdon

          II miejsce w kategorii wiekowej 8-9 lat, klasa taneczna G
          w Turnieju Tańca Towarzyskiego Taneczne Talenty Warmii i Mazur

          (13.12.2020) 


          Aleksander Sinica

          I miejsce
          w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno - Literackim nt. "Jestem widoczny - jestem bezpieczny na drodze" przeprowadzonym w Szkole Podstawowej nr 4 w ramach programu "Żyj, ucz się i baw bezpiecznie".

          (11.12.2020) 


          Szymon Trochimczuk

          III miejsce w kategorii do lat 14
          w Grand Prix Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach online.

          18 (na 94 zawodników) miejsce
          w Mistrzostwach Polski Szkół online - klasy siódme

          (11.12.2020)


          Szymon Trochimczuk

          zakwalifikował się do zawodów drugiego stopnia XVI Olimpiady Matematycznej Juniorów


          Dawid Myszk i Aleksander Sinica

          I miejsce
          w regionalnym turnieju finałowym niebieskich rozgrywek żaków w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021

          (25.10.2020)


          Milena Trochimczuk 

          III miejsce w biegu na 100 m.
          III miejsce w biegu na 600 metrów.
          podczas Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Lekkiej Atletyce w Olsztynie 

          (19.09.2020)

          9. trzynastolatka w Polsce w biegu na 300m
          w Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi

          (05.09.2020)

          III miejsce w biegu na 600 m.
          III miejsce w sztafecie 6 x 200 m.
          IV miejsce w biegu na 60 m 
          na Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego LDK w Olsztynie w kategorii U14

          (28.08.2020)


          Izabela Cielesz

          III miejsce w biegu - 200 m. przez płotki młodzieżowe
          na Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego LDK w Olsztynie w kategorii U16

          (28.08.2020)


          Krzysztof Kulma

          I miejsce w kategorii K-1 na 1000 m
          II miejsce w kategorii K-2 na 2500 m
          w Otwartych Mistrzostwach Kajakarskich Województwa Pomorskiego.

          wicemistrz młodzików
          na Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie Klasycznym.