Strona główna
Aktualności
Miejskie zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Podczas miejskiego zakończenia roku szkolnego 2025/2026 w Zespole Szkół Gospodarczych wyróżniono najlepszych uczniów elbląskich szkół oraz nauczycieli, których zaangażowanie i praca przyczyniają się do sukcesów młodych ludzi.
Z dumą informujemy, że w gronie wyróżnionych przez Prezydenta Miasta Elbląga znaleźli się również przedstawiciele naszej szkoły.
Zakończenie roku szkolnego w klasach 1–3
Dziś uroczyście zakończyliśmy rok szkolny w klasach 1–3. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 3a, którzy zabrali nas w wyjątkową, morską podróż. Na scenie nie zabrakło syrenek, dzielnych marynarzy i odważnych piratów, a wakacyjny klimat wprawił wszystkich w doskonały nastrój.
Podczas uroczystości wyróżniono uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli szczególne sukcesy i z zaangażowaniem rozwijali swoje pasje. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026 klas 4-7
Kolejny rok szkolny oficjalnie przeszedł do historii.
W naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie dla klas 4-7, które było doskonałą okazją do podsumowania minionych miesięcy pełnych wyzwań i wytężonej pracy. Dzisiejszy apel pokazał, jak wspaniałą, zdolną i ambitną mamy młodzież.
Tytuł - Najlepszy z Najlepszych SP 1 - powędrował do Kuby Jurewicza z klasy 7a, który jest finalistą Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego. Swoją postawą i zaangażowaniem Kuba udowodnił, że chcieć to móc.
Na środek sali dumnie wystąpili również wyróżnieni uczniowie poszczególnych klas, którzy ciężko pracowali na swój sukces.
Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy osiągnęli średnią 5.0 i powyżej oraz otrzymali bardzo dobrą lub wzorową ocenę z zachowania.
Należy również wspomnieć
o naszych szachistach, których osiągnięcia zostały na uroczystości docenione.
Wielkie brawa dla wszystkich
za ten rok szk
Dzisiaj jest
Piątek 26.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych