• 2022/2023

• Sztafetowe biegi przełajowe w ramach XXXVII MIMS

Uczniowie naszej szkoły brali udział w miedzyszkolnych  sztafetowych biegach przełajowych w ramach XXXVI MIMS.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę:

Karwecka Alicja,Markowska Wiktoria, Kubik Maja, Szostak Michalina, Pietruszyńska Oliwia, Sęk Victoria, Łeng Daniel, Bilohai Danil, Wójcik Amadeusz, Kluzek Maciej, Żmijewski Fabian, Bętlewski Tomasz. Gratulacje za godną postawę i sportowego ducha walki.

Siatkówka dziewcząt klas IV-VI w ramach XXXVII MIMS

Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły brała udział w zawodach miedzyszkolnych w piłce siatkowej. Dziewczęta grały czwórkami na nieco mniejszym boisku. Pomimo,  że nie udało się wygrać żadnego z meczów to postawa naszych dziewczyn zasługuje na ogromne brawa. Mecze były bardzo zacięte i niejednokrotnie w setach trzeba było grać na przewagi. Dziewczęta grały w grupie z Sp 12, Sp 18 oraz Sp 11. Uczennice wystąpiły  w składzie: Sutkowska Natalia,  Sęk Victoria, Kubik Maja, Przybyła Olena, Pietruszyńska Oliwia, Jarczewska Nina, Ślubowska Zuzanna, Kirol Lena. Gratulacje dziewczęta.