• Kultywowanie tradycji w klasie 5c

W przeddzień Święta Niepodległości w klasie Vc królowały rogale. Jak tradycja każe nie mogło ich zabraknąć. Biel i czerwień, patriotyczne pieśni i radość, którą możemy czerpać z wolnego i niepodległego Państwa.

• Olimpiada wiedzy z języka angielskiego

7 listopada odbyła się 38 edycja ogólnopolskiej olimpiady wiedzy z języka angielskiego Archimedes-Lingua.Plus. Uczniowie naszej szkoły rozwiązywali test na sześciu poziomach - od klas trzecich do ósmych. Wyniki już 10 stycznia. Good luck everyone!

Katarzyna Zarzeczna

• Talenciaki - ostatni dzwonek!

Okres wydawania Talenciaków w sklepach Lidl już się zakończył.

Jednak do końca tygodnia (tj. do 20.11.2022) możemy jeszcze skanować Talenciaki, które gdzieś się chowają.

Zachęcamy do przeszukania swoich kieszeni, portfeli i torebek w poszukiwaniu Talenciaków i skanowania na rzecz naszej placówki lub wrzucenia do pudełka w szkole!

• Dzisiaj jest

Poniedziałek 28.11.2022