• „Niech żyją wakacje, niech żyje pole, las…”

• Wreszcie nadszedł oczekiwany przez wszystkich uczniów dzień – koniec roku szkolnego 2021/2022!
            Na uroczystym apelu wyróżnieni zostali uczniowie, którzy swoją postawą, zaangażowaniem, wysokimi wynikami w nauce, sukcesami szachowymi są wzorem dla innych.
            W przemówieniu Pana Dyrektora padły słowa podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy mierzyli się w mijającym roku szkolnym z wieloma trudnościami. Mieli wzloty i upadki, ale dali radę.
            Podziękowania skierowane były także do nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców, osób które miały ogromny wpływ na to, co działo się w szkole.
            Były uśmiechy, łzy szczęścia i tęsknoty za koleżankami kolegami, z którymi nasi wychowankowie rozstali się na dwa miesiące.

Życzymy wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji.
            Do zobaczenia 1 września!!!